Tabita Tour

Tel: +4-0263.215.500
Română

Curse Cluj Napoca Aeroport - Viisoara

Retur

Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ total
14:30
11:25
LMMJVSD
2h 00min
14:10
13:25
Tabita Tour
40lei
Cumpără bilet
Informații
22:20
15:25
LMMJVSD
2h 00min
06:10
17:25
Tabita Tour
40lei
Cumpără bilet
Informații
11:30
19:55
LMMJVSD
2h 00min
13:40
21:55
Tabita Tour
40lei
Cumpără bilet
Informații