Curse Aielo de Malferit - Calarasi Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 09:20 13:00 LMMJVSD 2zile 4h 17:30 19:20 - Informații Itinerariu Aielo de Malferit Estacion de Autobuses C/Via Valencia 13:00 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 4: BARCELONA - VALENCIA - MALAGA Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 04:45 Traseu: RETUR Antena principala 3 Ploiesti - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 15:20 Ploiesti Agentia Filadelfia 15:20 Traseu: RETUR Antena secundara PL2 Calarasi - Ploiesti Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 19:20 Calarasi Autogara Orizont, str. Belsugului nr. 2 Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024