Curse Baile Herculane - Lugo Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 19:10 14:30 LMMJVSD 2zile 3h 17:40 18:25 a treia zi 160€ Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă Informații Itinerariu Baile Herculane Gara CFR Baile Herculane 14:30 Traseu: Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 18:30 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 19:00 Traseu: Romania-Franta-Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 18:25 Lugo Estacion de autobuses Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024