Curse Baile Herculane - Palos de la Frontera Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 06:50 14:30 LMMJVSD 2zile 2h 17:40 17:22 a treia zi 130€ Circulă doar marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă Informații Itinerariu Baile Herculane Gara CFR Baile Herculane 14:30 Traseu: Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 18:30 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 19:00 Traseu: Romania-Franta-Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 17:22 Palos de la Frontera Vis-a-vis de Dia,salida a Mazangon Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024