Curse Bals - Quintanar de la Orden Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 07:50 10:00 LMMJVSD 3zile 3h 22:40 13:40 130€ Informații Itinerariu Bals Monumentul Eroilor (in Centru) 10:00 Traseu: Antena secundara CV4 Targoviste - Craiova Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 11:00 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 11:00 Traseu: Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 18:30 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 19:00 Traseu: Romania-Franta-Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 13:40 Quintanar de la Orden Estacion de autobuses,C/National 301 km A20 Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024