Curse Bals - San Clemente Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 15:50 10:00 LMMJVSD 1zi 23h 22:20 09:34 a treia zi 130€ Informații Itinerariu Bals Monumentul Eroilor (in Centru) 10:00 Traseu: Antena secundara CV4 Targoviste - Craiova Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 11:00 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 11:00 Traseu: Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 18:30 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 19:00 Traseu: Romania-Franta-Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 09:34 San Clemente Estacion Autobuses, Calle Ancha, 26 Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024