Curse Biriatou - Corabia Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 09:40 17:40 LMMJVSD 19h 01min 12:50 14:46 - Circulă doar marți, joi și sâmbătă Informații Itinerariu Biriatou Vama 17:40 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:20 Traseu: RETUR Antena secundara CV1 Alexandria - Craiova Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 14:46 Corabia Parcare Peny Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar marți, joi și sâmbătă Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024