Curse Blaj - Huelva Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 20:20 11:30 LMMJVSD 2zile 5h 23:20 17:53 a treia zi 130€ Informații Itinerariu Blaj Parcare Penny 11:30 Traseu: Antena secundara AR1 Tarnaveni- Alba Iulia Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 12:30 Alba Iulia Autogara Autotrans STP Alba 12:30 Traseu: Antena principala 1 Bistrita -Arad Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 18:30 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 19:00 Traseu: Romania-Franta-Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 17:53 Huelva E. De Autobuses Dr Rubio SN Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024