Curse Brasov - Salou Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 08:40 09:35 LMMJVSD 1zi 17h 06:50 03:15 a treia zi 120€ Circulă doar luni, marți, miercuri, vineri și sâmbătă Informații Itinerariu Brasov Autogara Internationala Bartolomeu (Autogara 4 Brasov) 09:35 Traseu: Antena principala 3 Ploiesti - Arad Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 18:30 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 19:00 Traseu: Romania-Franta-Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 03:15 Salou Autovia de Tarragona A Salou C 31B SN Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar luni, marți, miercuri, vineri și sâmbătă Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024