Curse Calatayud - Barlad Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 15:10 14:30 LMMJVSD 2zile 13:30 16:55 - Informații Itinerariu Calatayud Estancion de autobuses, C/Juan Cruz Melero S/N 14:30 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 04:45 Traseu: RETUR Antena principala 3 Ploiesti - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 12:50 Brasov Autogara Internationala Bartolomeu (Autogara 4 Brasov) 12:50 Traseu: RETUR Antena secundara Husi - Brasov Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 16:55 Barlad Statie Renel Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024