Curse Corral de Almaguer - Aiud Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 11:00 09:00 LMMJVSD 1zi 22h 11:30 09:45 - Informații Itinerariu Corral de Almaguer Estacion de Autobuses 09:00 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 1 Bistrita -Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 09:45 Aiud Aiud (Cetate) Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024