Curse Craiova - Biriatou Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 21:40 11:00 LMMJVSD 1zi 16h 11:30 04:25 a treia zi 130€ Informații Itinerariu Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 11:00 Traseu: Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 18:30 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 19:00 Traseu: Romania-Franta-Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 04:25 Biriatou Vama Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024