Curse Craiova - Lugo Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 08:40 11:00 LMMJVSD 2zile 6h 17:00 18:25 a treia zi 160€ Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă Informații Itinerariu Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 11:00 Traseu: Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 18:30 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 19:00 Traseu: Romania-Franta-Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 18:25 Lugo Estacion de autobuses Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024