Curse Dej - Salou Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 23:20 09:30 LMMJVSD 1zi 17h 19:30 03:15 a treia zi 120€ Informații Itinerariu Dej Benzinaria OMV (iesire spre Cluj) 09:30 Traseu: Antena principala 1 Bistrita -Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 18:30 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 19:00 Traseu: Romania-Franta-Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:15 Salou Autovia de Tarragona A Salou C 31B SN Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024