Curse Denia - Salou Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 14:10 10:40 LMMJVSD 5h 50min 15:10 16:30 - Circulă doar marți, miercuri, vineri, sâmbătă și duminică Informații Itinerariu Denia Estacion de autobuses, Area de San Antonio km 613 10:40 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 4: BARCELONA - VALENCIA - MALAGA Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 16:30 Salou Autovia de Tarragona A Salou C 31B SN Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar marți, miercuri, vineri, sâmbătă și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024