Curse El Rocio - Calarasi Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 21:00 23:00 LMMJVSD 18h 35min 05:10 19:20 - Informații Itinerariu El Rocio Gasolinera EL ROCIO, Avda. Canaliega S/N 23:00 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 04:45 Traseu: RETUR Antena principala 3 Ploiesti - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 15:20 Ploiesti Agentia Filadelfia 15:20 Traseu: RETUR Antena secundara PL2 Calarasi - Ploiesti Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 19:20 Calarasi Autogara Orizont, str. Belsugului nr. 2 Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024