Curse El Rocio - Corabia Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 23:10 23:00 LMMJVSD 13h 41min 17:00 14:46 - Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Informații Itinerariu El Rocio Gasolinera EL ROCIO, Avda. Canaliega S/N 23:00 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:20 Traseu: RETUR Antena secundara CV1 Alexandria - Craiova Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 14:46 Corabia Parcare Peny Info Prețuri +4-0757.109.248 Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024