Curse El Rocio - Desa Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 22:50 23:00 LMMJVSD 15h 10min 14:20 16:25 - Informații Itinerariu El Rocio Gasolinera EL ROCIO, Avda. Canaliega S/N 23:00 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:30 Traseu: RETUR Antena secundara CV2 Calafat - Craiova 1 Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 16:25 Desa Statie Desa Info Prețuri +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024