Curse Elche - Zimnicea Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 19:30 09:00 LMMJVSD 2zile 5h 10:30 16:05 - Circulă doar marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Informații Itinerariu Elche Estacion de Autobuses C/Avenida Ferrocarril nr.4 09:00 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 4: BARCELONA - VALENCIA - MALAGA Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:20 Traseu: RETUR Antena secundara CV1 Alexandria - Craiova Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 16:05 Zimnicea Statie autobuz Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024