Curse Gibraleon - Constanta Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 10:30 20:30 LMMJVSD 23h 00min 07:50 21:30 - Circulă doar marți, miercuri, vineri și duminică Informații Itinerariu Gibraleon DIA, Avda. De Cristo de la Sangre 20:30 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 04:45 Traseu: RETUR Antena principala 3 Ploiesti - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 15:20 Ploiesti Agentia Filadelfia 15:35 Traseu: RETUR Antena secundara PL3 Constanta - Ploiesti Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 21:30 Constanta Autogara Sud, str. Theodor Burada nr. 1 Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar marți, miercuri, vineri și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024