Curse Gibraleon - Maglavit Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 04:20 20:30 LMMJVSD 15h 50min 08:50 14:35 - Informații Itinerariu Gibraleon DIA, Avda. De Cristo de la Sangre 20:30 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:30 Traseu: RETUR Antena secundara CV3 Calafat - Craiova 2 Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 14:35 Maglavit Statie Maglavit Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024