Curse Gibraleon - Medgidia Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 08:40 20:30 LMMJVSD 22h 20min 19:50 20:50 - Informații Itinerariu Gibraleon DIA, Avda. De Cristo de la Sangre 20:30 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 04:45 Traseu: RETUR Antena principala 3 Ploiesti - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 15:20 Ploiesti Agentia Filadelfia 15:35 Traseu: RETUR Antena secundara PL3 Constanta - Ploiesti Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 20:50 Medgidia Benzinaria Petrom, str. Independentei nr. 73C Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024