Curse Guadalajara - Simeria Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 14:40 12:30 LMMJVSD 1zi 17h 10:50 08:05 - Circulă doar marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Informații Itinerariu Guadalajara Estacion de Autobuses, Lopez de Mayo, peron 8-12 12:30 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 1 Bistrita -Arad Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 08:05 Simeria Str. Soseaua Nationala,nr. 271 Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024