Curse Jativa - Bals Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 02:50 13:30 LMMJVSD 1zi 22h 23:30 13:50 - Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Informații Itinerariu Jativa Estacion de Autobuses, C/Cavaller Ximen de Trovia 13:30 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 4: BARCELONA - VALENCIA - MALAGA Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:20 Traseu: RETUR Antena secundara CV4 Targoviste - Craiova Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 13:50 Bals Monumentul Eroilor (in Centru) Info Prețuri +4-0757.109.248 Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024