Curse La Roda - Maglavit Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 18:30 08:10 LMMJVSD 4h 10min 11:40 14:35 - Circulă doar luni, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Informații Itinerariu La Roda Estacion Autobuses, Avda. Reina Sofia S/N 08:10 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:30 Traseu: RETUR Antena secundara CV3 Calafat - Craiova 2 Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 14:35 Maglavit Statie Maglavit Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar luni, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024