Curse La Roda - Rast Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 20:00 08:10 LMMJVSD 4h 05min 13:30 14:30 - Circulă doar luni, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Informații Itinerariu La Roda Estacion Autobuses, Avda. Reina Sofia S/N 08:10 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:30 Traseu: RETUR Antena secundara CV2 Calafat - Craiova 1 Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 14:30 Rast Statie Rast Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar luni, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024