Curse La Solana - Fetesti Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 20:10 06:00 LMMJVSD 11h 45min 13:20 19:45 - Circulă doar luni, miercuri, joi și sâmbătă Informații Itinerariu La Solana E. Autobuses, Avda. De la Constitucion S/N 06:00 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 04:45 Traseu: RETUR Antena principala 3 Ploiesti - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 15:20 Ploiesti Agentia Filadelfia 15:35 Traseu: RETUR Antena secundara PL3 Constanta - Ploiesti Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 19:45 Fetesti Benzinarie Petrom, str. Calarasi nr. 514 Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar luni, miercuri, joi și sâmbătă Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024