Curse Lancon-Provence - Cernavoda Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 13:00 03:02 LMMJVSD 1zi 15h 08:40 20:15 - Circulă doar luni, miercuri, joi și duminică Informații Itinerariu Lancon-Provence Avenue de Saint Cyr FN 03:02 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 04:45 Traseu: RETUR Antena principala 3 Ploiesti - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 15:20 Ploiesti Agentia Filadelfia 15:35 Traseu: RETUR Antena secundara PL3 Constanta - Ploiesti Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 20:15 Cernavoda Cernavodă (Gara) Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar luni, miercuri, joi și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024