Curse Le Perthus - Bistret Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 11:10 23:40 LMMJVSD 1zi 12h 21:40 13:55 - Circulă doar marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Informații Itinerariu Le Perthus Statie Le Perthus 23:40 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:30 Traseu: RETUR Antena secundara CV2 Calafat - Craiova 1 Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 13:55 Bistret Statie Bistret Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024