Curse Lorca - Maglavit Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 09:30 08:00 LMMJVSD 2zile 4h 20:10 14:35 - Informații Itinerariu Lorca Estacion de Autobuses 08:00 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 4: BARCELONA - VALENCIA - MALAGA Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:30 Traseu: RETUR Antena secundara CV3 Calafat - Craiova 2 Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 14:35 Maglavit Statie Maglavit Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024