Curse Lugo - Slatina (Olt) Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 17:30 04:35 LMMJVSD 1zi 7h 11:10 14:20 - Circulă doar marți, joi și sâmbătă Informații Itinerariu Lugo Estacion de autobuses 04:35 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:20 Traseu: RETUR Antena secundara CV4 Targoviste - Craiova Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 14:20 Slatina (Olt) Autogara Coveanu SRL Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar marți, joi și sâmbătă Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024