Curse Malaga - Medgidia Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 08:30 00:00 LMMJVSD 2zile 18h 16:30 20:50 - Circulă doar marți, miercuri, sâmbătă și duminică Informații Itinerariu Malaga E. de Autobuses C/Paseo de los Tilos S/N 00:00 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 4: BARCELONA - VALENCIA - MALAGA Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 04:45 Traseu: RETUR Antena principala 3 Ploiesti - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 15:20 Ploiesti Agentia Filadelfia 15:35 Traseu: RETUR Antena secundara PL3 Constanta - Ploiesti Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 20:50 Medgidia Benzinaria Petrom, str. Independentei nr. 73C Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar marți, miercuri, sâmbătă și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024