Curse Malaga - Tecuci Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 02:40 00:00 LMMJVSD 2zile 19h 13:00 21:25 - Circulă doar marți, miercuri, sâmbătă și duminică Informații Itinerariu Malaga E. de Autobuses C/Paseo de los Tilos S/N 00:00 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 4: BARCELONA - VALENCIA - MALAGA Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 04:45 Traseu: RETUR Antena principala 3 Ploiesti - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 15:20 Ploiesti Agentia Filadelfia 15:35 Traseu: RETUR Antena secundara PL1 Focsani - Ploiesti Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 21:25 Tecuci parcare Comtecexpo Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar marți, miercuri, sâmbătă și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024