Curse Marseille - Mizil Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 09:30 03:57 LMMJVSD 1zi 11h 22:30 17:10 - Circulă doar luni, miercuri, joi și duminică Informații Itinerariu Marseille Gare routière, pôle multimodal St Charles, rue Honnorat 03:57 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 04:45 Traseu: RETUR Antena principala 3 Ploiesti - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 15:20 Ploiesti Agentia Filadelfia 15:35 Traseu: RETUR Antena secundara PL1 Focsani - Ploiesti Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 17:10 Mizil Statie autobuz Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar luni, miercuri, joi și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024