Curse Medgidia - Jaen Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 09:00 01:00 LMMJVSD 2zile 11h 19:10 13:02 a treia zi 130€ Informații Itinerariu Medgidia Benzinaria Petrom, str. Independentei nr. 73C 01:00 Traseu: Antena secundara PL3 Constanta - Ploiesti Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 06:30 Ploiesti Agentia Filadelfia 06:30 Traseu: Antena principala 3 Ploiesti - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 18:30 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 19:00 Traseu: Romania-Franta-Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 13:02 Jaen En frente Estacion Ferrocaril, Plaza de la Concordia Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024