Curse Montblanch - Bals Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 16:20 17:50 LMMJVSD 1zi 17h 19:20 13:50 - Circulă doar marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Informații Itinerariu Montblanch Estacion de Servicios 17:50 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:20 Traseu: RETUR Antena secundara CV4 Targoviste - Craiova Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 13:50 Bals Monumentul Eroilor (in Centru) Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024