Curse Motril - Acas Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 12:20 03:00 LMMJVSD 2zile 6h 06:00 11:35 - Informații Itinerariu Motril E. de Autobuses C/Camino san Antonio 03:00 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 4: BARCELONA - VALENCIA - MALAGA Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena secundara Sighetu Marmatiei - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 11:35 Acas Statie Acas Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024