Curse Nice - Fetesti Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 02:10 05:29 LMMJVSD 1zi 12h 16:50 19:45 - Circulă doar luni, miercuri, joi și duminică Informații Itinerariu Nice Gare routiere de Paillon, 5 boulevard Jean Jaures 05:29 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 04:45 Traseu: RETUR Antena principala 3 Ploiesti - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 15:20 Ploiesti Agentia Filadelfia 15:35 Traseu: RETUR Antena secundara PL3 Constanta - Ploiesti Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 19:45 Fetesti Benzinarie Petrom, str. Calarasi nr. 514 Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar luni, miercuri, joi și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024