Curse Nice - Teius Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 22:20 05:29 LMMJVSD 1zi 1h 06:40 09:25 - Circulă doar luni, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Informații Itinerariu Nice Gare routiere de Paillon, 5 boulevard Jean Jaures 05:29 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 1 Bistrita -Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 09:25 Teius Str Decebal Nr.15(In fata agentiei Raul Tours) Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar luni, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024