Curse Ontinyent - Fetesti Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 19:20 12:20 LMMJVSD 2zile 5h 13:10 19:45 - Circulă doar marți, miercuri, sâmbătă și duminică Informații Itinerariu Ontinyent Carretera de Valencia Sn. (Fabrica de textile) 12:20 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 4: BARCELONA - VALENCIA - MALAGA Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 04:45 Traseu: RETUR Antena principala 3 Ploiesti - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 15:20 Ploiesti Agentia Filadelfia 15:35 Traseu: RETUR Antena secundara PL3 Constanta - Ploiesti Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 19:45 Fetesti Benzinarie Petrom, str. Calarasi nr. 514 Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar marți, miercuri, sâmbătă și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024