Curse Ontinyent - Slatina (Olt) Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 15:20 12:20 LMMJVSD 1zi 23h 16:20 14:20 - Informații Itinerariu Ontinyent Carretera de Valencia Sn. (Fabrica de textile) 12:20 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 4: BARCELONA - VALENCIA - MALAGA Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:20 Traseu: RETUR Antena secundara CV4 Targoviste - Craiova Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 14:20 Slatina (Olt) Autogara Coveanu SRL Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024