Curse Palos de la Frontera - Calafat Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 07:50 21:20 LMMJVSD 17h 25min 06:10 17:00 - Informații Itinerariu Palos de la Frontera Vis-a-vis de Dia,salida a Mazangon 21:20 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:30 Traseu: RETUR Antena secundara CV2 Calafat - Craiova 1 Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 17:00 Calafat Statie Calafat Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024