Curse Pau - Bals Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 15:10 19:45 LMMJVSD 16h 00min 18:20 13:50 - Circulă doar marți, joi și sâmbătă Informații Itinerariu Pau Route de Bayonne 19:45 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:20 Traseu: RETUR Antena secundara CV4 Targoviste - Craiova Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 13:50 Bals Monumentul Eroilor (in Centru) Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar marți, joi și sâmbătă Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024