Curse Rociana - Desa Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 23:10 22:40 LMMJVSD 15h 30min 20:30 16:25 - Circulă doar marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Informații Itinerariu Rociana Gasolinera Repsol, Calle del Carril de los Moriscos 22:40 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:30 Traseu: RETUR Antena secundara CV2 Calafat - Craiova 1 Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 16:25 Desa Statie Desa Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024