Curse Salou - Slatina (Olt) Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 13:20 16:30 LMMJVSD ? 05:40 14:20 - Circulă doar luni, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Informații Itinerariu Salou Autovia de Tarragona A Salou C 31B SN 16:30 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:20 Traseu: RETUR Antena secundara CV4 Targoviste - Craiova Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 14:20 Slatina (Olt) Autogara Coveanu SRL Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar luni, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024