Curse San Clemente - Rosiori de Vede Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 08:40 08:00 LMMJVSD 4h 10min 12:40 14:15 - Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Informații Itinerariu San Clemente Estacion Autobuses, Calle Ancha, 26 08:00 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 12:15 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 12:20 Traseu: RETUR Antena secundara CV1 Alexandria - Craiova Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 14:15 Rosiori de Vede Str. Oltului, nr. 16 Info Prețuri +4-0757.109.248 Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri, sâmbătă și duminică Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024