Curse Santander - Dej Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 17:40 13:45 LMMJVSD 21h 20min 13:10 13:05 - Circulă doar marți, joi și sâmbătă Informații Itinerariu Santander Santander (Estacion de Autobuses) 13:45 Traseu: RETUR Romania - Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo Operator: Tabita Tour Zile: LMMJVSD 03:00 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 05:00 Traseu: RETUR Antena principala 1 Bistrita -Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 13:05 Dej Benzinaria OMV (iesire spre Cluj) Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Circulă doar marți, joi și sâmbătă Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024