Curse Slatina (Olt) - La Solana Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 18:50 09:00 LMMJVSD 2zile 1h 08:30 10:30 a treia zi 130€ Informații Itinerariu Slatina (Olt) Autogara Coveanu SRL 09:00 Traseu: Antena secundara CV4 Targoviste - Craiova Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 11:00 Craiova Autogara Craiova Nord (Pelendava SA) 11:00 Traseu: Antena principala 2 Craiova - Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 18:30 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 19:00 Traseu: Romania-Franta-Spania Traseu 3: BARCELONA- VALENCIA - HUELVA - AYAMONTE Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 10:30 La Solana E. Autobuses, Avda. De la Constitucion S/N Info Prețuri +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024