Curse Teius - Quintanar de la Orden Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 16:50 12:15 LMMJVSD 3zile 18:50 13:40 130€ Informații Itinerariu Teius Str Decebal Nr.15(In fata agentiei Raul Tours) 12:15 Traseu: Antena principala 1 Bistrita -Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 18:30 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 19:00 Traseu: Romania-Franta-Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 13:40 Quintanar de la Orden Estacion de autobuses,C/National 301 km A20 Info Prețuri +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024