Curse Teius - Tarancon Retur Mijloc Plecare Durata Sosire Companie Preţ bilet 01:20 12:15 LMMJVSD 2zile 22h 22:20 11:15 130€ Informații Itinerariu Teius Str Decebal Nr.15(In fata agentiei Raul Tours) 12:15 Traseu: Antena principala 1 Bistrita -Arad Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 18:30 Arad Arad EuroHub (Autogara Tabita Tour) 19:00 Traseu: Romania-Franta-Spania Traseu 2: ARAD - BARCELONA-MADRID-TOMELLOSSO Operator: Tabita Tour Dotări:Zile: LMMJVSD 11:15 Tarancon Estacion de autobuses,C/General Emilio Villascusa Info Prețuri Trimite mesaj +4-0757.109.248 Sursă: Tabita Tour / Ultima actualizare: 02/2024